Program Adventa u Vukovaru

Lokacija: Adventski Trg / Trg RH

Program svečanog otvaranja Adventa u Vukovaru

17:00
Plesna grupa Atomi
Dječji Vrtić Vukovar 1
Dječji Vrtić Vukovar 2
Vukovarske mažoretkinje
Vukovarski golubići
Mađioničar Rico
HKGD Dunav
KUD Kolo
Plesna grupa Venera
Plesna grupa Mambo
Meritas i Jelena Radan
Antonela Malis
Klapa Stine
Zaprešić Boys

10:00
SVI zaJEDNO za RADOST BOŽIĆA: Vukovar
Meritas i Jelena Radan – Koncert za djecu i radionica “Mjesto za mene”

19:00
Tamburaški sastav BEĆARSKI INAT

17:00
Dolazak Svetog Nikole u Vukovar
Nastup djece iz Dječijeg vrtića Vukovar 1

17:00
Otvaranje klizališta

18:00
Magic night
Mađioničar – Mentalist Dario

21:00
Božićne humanitarne karaoke ”PUT DO ZVIJEZDA”

15:00
SVI zaJEDNO ZA RADOST BOŽIĆA: Kutina

Knjižnica i čitaonica s lutkarskom predstavom “Čarobna kutija Djeda Božićnjaka “
Društvo naša djeca s likovnom radionicom
OŠ Mate Lovraka i OŠ Vladimira Vidrića  s plesnim točkama
OŠ Banova Jaruga  s kratkom dramskom – scenskom igrom
OŠ Zvonimira Franka s glazbenim programom
OGŠ Borisa Papandopula s glazbenim programom
KUD Moslavina s dječjim igrama i plesovima i božićnim pjesmama

Kreativne radionice

17:00 SVI zaJEDNO ZA RADOST BOŽIĆA: Zagreb
Glazbeni programi XV. gimnazije i Gimnazije Tituša Brezovačkog iz Zagreba

19:00
Božić s Klincima u Vukovaru – Hrvatski dom
Klinci s ribnjaka

19:00
TS RAVNICA i Viktorija Kulišić Đenka

 

10:00
SVI zaJEDNO za RADOST BOŽIĆA: Zagreb
Klinci s ribnjaka i Vukovarski golubići
Kreativne radionice

 

17:00
SVI zaJEDNO za RADOST BOŽIĆA: Vodice
Djeca iz Vodica
Plesna udruga Bollywood i Vukovarske mažoretkinje
Kreativne radionice

18:00
CHRISTMAS TRIO, koncert

20:00
TS ALLEGRO

10:00
SVI zaJEDNO za RADOST BOŽIĆA
Kreativna radionica u Kutku Djeda Božičnjaka

 

17:00
Zbor iz Čazme

17:00
Sveta Luca dolazi u Vukovar
SVI zaJEDNO za RADOST BOŽIĆA: Belišće
Belišćanske mažoretkinje, puhači, dječja skupina KUD-a Šokadija
Bocanjevci, učenici OŠ Ivana Kukuljevića Belišće, učenici PŠ Veliškovci

18:00
Magic night
Mađioničar TIMI

20:00
Božićne humanitarne karaoke ”PUT DO ZVIJEZDA”

17:00
SVI zaJEDNO za RADOST BOŽIĆA: Donji Miholjac
KUD Matija Gubec, Tamburaški orkestar osnovne glazbene škole Donji Miholjac, Zbor Djeca ljubavi – DND
Kreativne radionice

18:00
BAKINA PRIČA, predstava dj. vrtića Vukovar 1

19:00
WEST BAND i FAMILY No.1

21:00
Božićne humanitarne karaoke ”PUT DO ZVIJEZDA”

10:00
SVI zaJEDNO za RADOST BOŽIĆA: Sunja
Dječji zbor Lastavice – Sunja

11:00 Glazbena radionica za djecu – Udruga “Anđeli” – Osijek

 

17:00
SVI zaJEDNO za RADOST BOŽIĆA: Valpovo, Karlovac i Zagreb
Glazbena škola Valpovo i crkveni zbor Mirjam
Dječji Zbor Zorica, Karlovac
Dječji zborovi Kikići, Genijalci, Medenjaci- Zagreb

 

19:00
FAMILY No.1

21:00
Božićne humanitarne karaoke ”PUT DO ZVIJEZDA”

10:00
SVI zaJEDNO za RADOST BOŽIĆA: Dubrovnik
Plesna skupina Convivo
pop-rock band Dapal
Kreativne radionice

12:00
KUD TZ Rama, Pleternica

 

17:00
Večer božićnih pjesama nacionalnih manjina
Rusinska nacionalna manjina grada Vukovara
Mađarska nacionalna manjina grada Vukovara
Ukrajinska nacionalna manjina grada Vukovara
Udruga Nijemaca i Austrijanaca, Vukovar

17:00
SVI zaJEDNO za RADOST BOŽIĆA: Bjelovar
Predstava “Nevolje princeze lijepe”

18:00
Magic night
Mađioničar Luka Vidović

19:00
Predstava: “Nevolje princeze lijepe”

21:00
Božićne humanitarne karaoke ”PUT DO ZVIJEZDA”

17:00
SVI zaJEDNO za RADOST BOŽIĆA: Vinkovci
Kreativne radionice

19:00
Mia Dimšić

21:00
Božićne humanitarne karaoke ”PUT DO ZVIJEZDA”

10:00
SVI zaJEDNO za RADOST BOŽIĆA: Osijek
Dječji zbor Zumbići
Kreativne radionice

 

17:00
SVI zaJEDNO za RADOST BOŽIĆA: Okučani
KUD Tkanica
Kreativne radionice

19:00
BABYLON

21:00
Božićne humanitarne karaoke ”PUT DO ZVIJEZDA”

10:00
SVI zaJEDNO za RADOST BOŽIĆA: Županja
Kreativne radionice

 

17:00
VIS DAMJAN,
koncert

19:30
NEBO PUNO ŽELJA
– puštanje lampiona

20:00
Tamburaški sastav ALLEGRO, koncert

10:00
VUKOVARSKI ADVENTSKI KALENDAR DOBROTE